Wzloty i upadki na parkiecie
Blog > Komentarze do wpisu

Wszysto na tip top (16.12.11) Wychylenia (20.12.11)

16.12.2011

Dzisiaj zdążyliśmy przetańczyć wszystkie tańce. W końcu...:) Ale najbardziej skupiliśmy się na sambie i jivie. W sambie dzisiaj ćwiczyliśmy ręce w drugiej części układu. Kiedy jesteśmy już po Rolling of the Arm recę prostujemy i na zmianę zmieniamy położenie głowy przy walkach ( są 2 więc jest głowa w prawo i później w lewo). Następnie prawa ręka pd góry szybko przechodzi przed klatkę i robiąc voltasy i otwieramy ją jeszcze jeszcze bardziej zapraszającym gestem. Głowa podczas tego ruchu zostaję ciągle skierowana w prawą stronę, do momentu whisku kiedy szybko zwracamy ją w lewą stronę.

20.12.2011

W walcu angielskim w obrocie w prawo, aby wykonać poprawnie wychylenie, już w kroku na 2 nasz mostek powinien wyraźniej wyjść ku przodowi( wypiąć się) a wykończenie powinno być płynne. Po skończeniu obrotu wracamy do pozycji wyjściowej. Głowa cały czas skierowana w lewą stronę, nie możemy spuścić wzroku na podłogę. W walcu wiedeńskim działa to tak samo, tyle że znacznie szybciej. Dzisiaj pod koniec tańczyłam z Krzyśkiem( partner koleżanki) i trener powiedział że bardzo dobrze nam to wychodzi to ćwiczenie:) Cały trening był bardzo udany.

Pozdrawiam serdecznie,

i wracam do nauki bo za 2 godz mam trening,ponieważ ferie się zaczęły i trenujemy codziennie.Ale recenzja z ferie będzie z opóźnieniem, dopóki nie przepiszę starych notek.

I piękny walc wiedeński do posłuchania dla was :)Syla:)

środa, 01 lutego 2012, sylwunia1303

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/02/08 11:32:27
uwielbiam ta piosenke ,kiedy ja slysze zaczynam tanczyc :Pa tak wogole to fajny blox:) pozdro :)
Liczniki