Wzloty i upadki na parkiecie
Blog > Komentarze do wpisu

Powrót na parkiet :)

Witam wszystkich tancerzy,tancerki i tych co nie tańczą :)

Minęły 3 tygodnie, palec mnie jeszcze trochę boli, ale już zaczęłam treningi z nowym partnerem Krzysiem i dużo jest do poprawy. Całkiem nieźle idzie nam st ale łacina trochę kiepsko, dlatego teraz się skupiamy przede wszystkim na tych tańcach. Chciałam dzisiaj wam napisać które z tańców są moimi ulubionym i dlaczego.

Walc angielski

uwielbiam te płynne ruchy, unoszenia i opadania, czasem zamykam oczy i marzę sobie, niektórzy myślą że śpię hah, ale ja tam sobie gdzieś indziej jestem w stanie błogosławionym :) Wszystkie te wykończenia figur, kobieta może się poczuć jak rozkwitający kwiat :)

Rumba

w rumbie można się poczuć mega kobieco, te wszystkie zatrzymania i przyspieszenia, ruchy bioder, zarzucić wzrok na partnera :) A z resztą zobaczcie sami, znalazłam taki układ z rumby na necie, całkiem fajnie to wygląda, zastanawiałam się żeby nie użyć niektórych figur do własnego układu.

Te tańce najbardziej lubie, jeszcze zabawowy jest quickstep i samba, ale bez dobrej techniki samba dobrze nie wygląda, także najpierw ciężka praca a później można czerpać przyjemność z tańca.

Pozdrawiam

Sylwia

środa, 30 maja 2012, sylwunia1303

Polecane wpisy

Komentarze
lospayos
2013/01/14 19:32:18
Bardzo dobrze, trzymam kciuki aby byl to powrót na stałe
Pozdrawiam
Liczniki